Hakkımızda – ECG Rent A Car

Hakkımızda

motors_placeholder

ECG RENT A CAR’A HOŞGELDİNİZ

Kendimizi tanıtmadan önce Ecg Rent A Cara hoşgeldiniz diyoruz.

ECG Rent a Car olarak, araç kiralama sektöründe profesyonel hizmetler sunan güvenilir bir firmayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve kaliteli hizmet anlayışımızı her zaman sürdürmeyi hedefliyoruz.  Müşterilerimize, seyahatlerinde rahatlık, kolaylık ve güvenlik sunmak için en iyi araçları ve çözümleri sağlıyoruz.

Geniş araç filomuzla farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek bir seçenek sunuyoruz. Güncel ve düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımız, yüksek kalite standartlarını karşılar ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. ECG Rent a Car olarak, müşteri odaklı bir anlayışa sahibiz ve her müşterimizin özel taleplerini ve ihtiyaçlarını önemsiyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, size en uygun aracı seçmenizde ve gereksinimlerinizi karşılamak için size rehberlik etmek konusunda hazır durumdadır. 

ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETMüşterilerimize, seyahatlerinde rahatlık, kolaylık ve güvenlik sunmak için en iyi araçları ve çözümleri sağlıyoruz. Geniş araç filomuzla farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek bir seçenek sunuyoruz. Güncel ve düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımız, yüksek kalite standartlarını karşılar ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar.

  • Yol yardımı
  • Trafik Sigortası
  • Teslimat
  • 7/24 Destek

FOTOĞRAF GALERİSİ

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

Arabamı Kiralamak İstiyorsun?

İster bugün, ister başka bir gün randevunuzu oluşturun istediğiniz gün arabanızı şubemizden alın yada biz size getirelim.

Yeni Model Araç mı İstiyorsunuz?

Müşterilerimize, seyahatlerinde rahatlık, kolaylık ve güvenlik sunmak için en iyi model araçlar ile çözüm sağlıyoruz.

Online Olarak Randevu Alabiliyor muyuz?

Evet, sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak randevunuzu istediğiniz gün istediğiniz saat oluşturabilirsiniz.  Tıkla Ara

 

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ